YARIŞ BİLGİLERİKahramanlar Koşusu

Vodafone 38. İstanbul Maratonu Kahramanlar Koşusu (Halk Koşusu) Kayıtları bitmiştir. 10-12 Kasım tarihleri arasında sınırlı sayıda Sinan Erdem Spor Salonu Ataköy'de devam edecektir. "Kahramanlar Koşusu" Bilgi ve Danışma Hattı : 0212 453 30 50

Vodafone İstanbul Maratonu’nun, her yıl Halk Koşusu adı ile koşulan kısmı bu yıl, “15 Temmuz Şehitleri Şehitleri İçin Koşuyoruz” sloganı ile, Kahramanlar Koşusu adı altında koşulacak. Her yıl Halk Koşusu sonrasında koşuyu tamamlayanlara verilen tişörtler, bu yıl Kahramanlar Koşusu’dan önce, birlik ve beraberlik görüntüsü vermek adına, 10-12 Kasım tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu’nda düzenlenecek olan Maraton Fuarı’nda dağıtılacaktır.

TİŞÖRT DAĞITIMI

Kahramanlar Koşusu Kayıt Noktaları'nda form doldurup teslim eden katılımcılara 1 adet tişört kuponu verilecektir. Katılımcılar tişört kuponları ile birlikte, 10-12 Kasım 2016 tarihleri arasında Sinan Erdem Spor Salonu'nda (Ataköy) düzenlenecek olan İstanbul Maratonu ve Spor Fuarı'ndan tişörtlerini alabilirler.

Dikkat:

Belirtilen tarihler dışında ve Kahramanlar Koşusu sonrasında tişört dağıtımı yapılmayacaktır.

​MADALYA ve SERTİFİKA DAĞITIMI

Kahramanlar Koşusu'nun bitiş noktası olan Dolmabahçe'de organizasyon görevlileri tarafından kurulacak olan masalarda koşuyu tamamlayan herkesin göğüs numarasına Organizasyon Kaşesi basılacaktır.

Dikkat:

Her katılımcı sadece kendi göğüs numarasını kaşeletebilir.

Dikkat:

Başkasının göğüs numarasını kaşeletmek kesinlikle yasaktır.

Katılımcılar; 13-30 Kasım 2016 tarihleri arasında, belirtilmiş olan dağıtım noktalarından kaşelenmiş olan göğüs numaralarını iade ederek Madalya ve Sertifika'larını alabilirler.

Dikkat:

Dağıtımlar sadece belirtilen tarihler arasında ve belirtilen adreslerden yapılacaktır. Organizasyon görevlileri tarafından kaşe basılmamış göğüs numaraları için hiçbir hak iddia edilemez.

Kayıtlar:

Kayıt olmak için aşağıda ismi bulunan meydanlardaki kayıt stantlarımızı ve yine aşağıda ismi bulunan Spor A.Ş.’nin işletmesinde bulunan tesislerini kullanabilirsiniz.

Meydan ve Noktalar:

KAYITLAR KAPANMIŞTIR.

Detaylı Bilgi Almak İçin:

www.maraton.istanbul - www.spor.istanbul

İletişim :

kahramanlarkosusu@spor.istanbul


TOPLU
KAYIT

KAYIT
BİLGİLERİ

Sponsorlar


ANA SPONSORLAR

TEDARİK SPONSORLARI


HİZMET SPONSORLARI